Čo sa skýva pod názvom "Správa investičných nehnuteľností" - ABERTAL REALITY s. r. o.
0904 403 222 info@abertal.sk

Vlastníte nehnuteľnosť, v ktorej nebývate? Premýšľate čo s ňou? Predať a zbaviť sa tak ďalších starostí? Alebo radšej prenajať  a prilepšiť si k mesačným príjmom?

Alebo máte voľné zdroje, ktoré chcete investovať  do kúpy nehnuteľnosti, ale odrádza Vás následná starostlivosť o ňu?  Počuli ste už o správe investičných nehnuteľností, o rent manažmente?

V tomto článku si v skratke povieme, čo sa pod názvom „Správa investičných nehnuteľnosti“ prípadne „Rent manažment“ ukrýva a pokúsime sa dať Vám odpovede na vyššie položené otázky.

Služba Správa investičných bytov, alebo Rent manažment  Vám umožní užívať si pasívny príjem z prenájmu nehnuteľnosti, zbaví Vás starostlivosti o tieto nehnuteľnosti a zároveň Vám ušetrí čas, ktorý prenajímaný byt či dom vyžadujú.

Rent manažment sa delí na 3 základné oblasti:

1) PRENÁJOM - vyhľadanie a overenie nájomcu vrátane celej potrebnej administratívy.

V skratke to znamená: príprava nehnuteľnosti na inzerciu, samotné inzerovanie, obhliadky s potenciálnymi klientmi, overenie záujemcu a nakoniec príprava a podpis nájomnej zmluvy, vypracovanie preberacieho protokolu a odovzdanie nehnuteľnosti.

2) MANAŽMENT- komplexné služby poskytované počas celej doby trvania nájmu.

To znamená, že počas trvania doby nájmu sme hlavným komunikačným kanálom pre nájomcu. Či už stratí kľúče, vymkne sa, pokazí sa v byte vodovod, nefunguje radiátor, alebo je potrebný pravidelný odpočet.

3) ÚDRŽBA - prostredníctvom overených dodávateľov sú zabezpečené všetky akútne opravy, prípadne údržba, rekonštrukcie bytov, maľovanie, či vypratanie starého nábytku, kosenie záhrad, revízie komínov, spúšťanie závlah, zazimovanie záhrad, a mnohé ďalšie služby.

Čo presne ktorá oblasť zahŕňa sa dozviete v našich ďalších článkoch a pripravovaných videách už čoskoro.  

Správa investičných nehnuteľností je cenovo dostupná služba a je založená na dôvere a dlhodobej spolupráci. Je tak úplne v zhode s mottom našej spoločnosti ABERTAL REALITY - Trvalý sprievodca Vaším realitným životom.

Rent manažment poskytujeme už niekoľkým desiatkam klientom. Mnohým z nich spravujeme aj viacero nehnuteľností naraz.

Ak máte ďalšie otázky k Rent manažmentu, napíšte nám ich na info@abertal.sk alebo nám jednoducho zavolajte  0904 403 222.

Ing. Gabriela Polačeková

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.