Kto sme - ABERTAL REALITY s. r. o.
0904 403 222 info@abertal.sk

Sme Gabriela a Pavol Polačekovci, rodina žijúca v Chorvátskom Grobe, ktorá založila Abertal realitnú spoločnosť v roku 2014.

 

Odrazom dlhoročných pracovných skúseností z praxe je ponuka komplexných služieb v našej realitnej spoločnosti. Pridanou hodnotou je schopnosť vidieť realitný trh v súvislostiach. Hypotéky, marketing a poradenstvo sú na Gabriele a obchodno - investičná činnosť na Pavlovi. Časom sa do našej realitnej rodiny pridali kolegovia – lokalitní realitní makléri. Služby sústreďujeme na lokality, kde je naša konkurenčná výhoda v osobnej znalosti lokality z rôznych uhlov pohľadu, a tak vieme reflektovať na špecifické potreby klienta. Uvedomujeme si, že každý klient je iný a má svoje vlastné potreby.

 

NAŠE PREČO

Po vyše 17-ročnej aktívnej účasti v praxi  vo sfére finančníctva, obchodu a investícii v nás dozrela myšlienka uplatniť naše široké a cenné skúsenosti, kombinované s osobnými predpokladmi, v oblasti realít na Slovensku.

Cítime potrebu ovplyvniť ponuku na slovenskom trhu realitných kancelárií a dať tak MOŽNOSŤ klientom, ktorí hľadajú :

- profesionalitu, ktorá pre nás znamená záväzok, že dostanete kvalitné služby,

- komplexnosť, ktorá sa odrazí v tom, že na úplne všetko potrebné budeme myslieť za vás,

- inovatívny osobný prístup, že odpovieme na vaše špecifické potreby a sme „znalci lokality“,

- a TRVALÉHO SPRIEVODCU, ktorý je schopný Vás sprevádzať potrebami v realitách po celý život.

 

Chceme ovplyvniť slovenský realitný trh tým, že doň vnesieme rodinné hodnoty, ktorými sa riadime u nás v Abertal realitnej spoločnosti.

Ceníme si: Otvorenosť. Pochopenie. Zodpovednosť. Myslíme si, že kúpa, alebo predaj nehnuteľnosti, je dôležitý moment v živote klienta a dávame si záležať na tom, aby zostal preňho príjemným zážitkom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.