Realitní makléri - ABERTAL REALITY s. r. o., realitná kancelária
0904 403 222 info@abertal.sk
Ing. Pavol Polaček

Ing. Pavol Polaček

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishmluvim česky

Predaj domova a výber toho nového je veľmi dôležitým a často krát náročným momentom v našom živote. Preto verím, že rovnako, ako má každý človek svojho
lekára či bankára, mal by mať aj svojho osobného realitného makléra. Mojou úlohou je čo najviac vás počas tohto obdobia odbremeniť, aby toto obdobie nebolo pre vás obdobím starostí, ale radosti. Mojim cieľom je stať sa TRVANÝM SPRIEVODCOM VAŠIM REALITNÝM ŽIVOTOM.

U nás, v Abertal realitnej spoločnosti chceme ovplyvniť slovenský realitný trh tým, že doň vnesieme rodinné hodnoty, ktorými sa u nás riadime. Ceníme si: Otvorenosť. Pochopenie. Zodpovednosť. Myslíme si, že kúpa, alebo predaj nehnuteľnosti, je dôležitý moment v živote klienta a dávame si záležať na tom, aby zostal preňho príjemným zážitkom.

Maklér má 49 ponúk

Mgr. Erika Lizancová

Mgr. Erika Lizancová

hovorím po slovenskymluvim česky

Kúpa alebo predaj nehnuteľností je často najväčšou transakciou, ktorú ľudia počas svojho života urobia. Moja dlhoročná prax v bankovom sektore mi dáva predpoklady úspešne riešiť takéto obchodné prípady. Mojím cieľom je profesionálne zastupovať a sprevádzať klienta celým procesom realizácie predaja nehnuteľností, s garanciou poskytovaných služieb. Navyše, mám rada prácu s ľuďmi.

Predávajúci, ale aj kupujúci často potrebujú psychickú a optimistickú podporu. Som komunikatívna, ale rovnako som aj dobrou poslucháčkou. Ak teda potrebujete pomoc pri predaji alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti, som tu pre Vás.

Maklér má 26 ponúk

Mgr. Hana Tvrdoňová

Mgr. Hana Tvrdoňová

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Uvedomujem si, že kúpa, predaj či prenájom nehnuteľností je veľká vec v živote každého z nás a nikto pri tom nechce urobiť chybu. Sama som si tým zopár krát prešla a aj to ma priviedlo k tejto práci. Vlastné skúsenosti, obchodnícky duch a komunikatívna povaha patria k mojím silným stránkam.

Plánujete si zabezpečiť nové bývanie a svoje staré predať, alebo prenajať a nemáte dostatok času hľadať, riešiť a zisťovať všetko potrebné? Alebo sa len potrebujete poradiť? Rada Vám s tým pomôžem. Naša spoločnosť Abertal reality Vás bude sprevádzať od prvého kroku až po ten posledný, pretože našim cieľom je byť "Trvalým sprievodcom Vášho realitného života". Volajte hneď!

Maklér má 1 ponuku

Ing. Gabriela  Polačeková

Ing. Gabriela Polačeková

Po dlhoročnej aktívnej účasti v praxi vo sfére finančníctva, obchodu a investícii vo mne dozrela myšlienka uplatniť tieto široké a cenné skúsenosti v oblasti realít na Slovensku. Mojou úlohou v ABERTAL REALITY je vedieť klientom poradiť a sprostredkovať hypotekárne aj iné formy úverov zabezpečených i nezabezpečených nehnuteľnosťou.
Pridanou hodnotou sprostredkovania úveru prostredníctvom našej spoločnosti je najmä dokonalá znalosť trhu a osobný, zodpovedný prístup. Pri spolupráci s klientom si zakladáme na transparentnosti podávaných informácií.

U nás, v Abertal realitnej spoločnosti chceme ovplyvniť slovenský realitný trh tým, že doň vnesieme rodinné hodnoty, ktorými sa u nás riadime. Ceníme si: Otvorenosť. Pochopenie. Zodpovednosť. Myslíme si, že kúpa, alebo predaj nehnuteľnosti, je dôležitý moment v živote klienta a dávame si záležať na tom, aby zostal preňho príjemným zážitkom.

Maklér má 0 ponúk

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.