0904 403 222 info@abertal.sk

Čo s ňou? Prenajať? Alebo predať a zbaviť sa starostí?

PRENÁJOM BEZ STAROSTÍ

 

No nebola by škoda pripraviť sa o prijem v budúcnosti? Riešením je správa investičných nehnuteľností alebo Rent manažment .

Táto služba Vám umožní užívať si pasívny príjem z prenájmu, zatiaľ čo sa o Vašu nehnuteľnosť starajú profesionáli. Ušetríte tak čas a zbavíte sa starostlivosti o Váš byt či dom. Je to cenovo dostupná služba založená na dôvere a dlhodobej spolupráci.

 

Rent manažment zastrešuje 3 základné okruhy starostlivosti:

1) PRÍPRAVA NEHNUTEĽNOSTI A JEJ PRENÁJOM

2) MANAŽMENT NÁJOMCU

3) ÚDRŽBA SAMOTNEJ NEHNUTEĽNOSTI

 

Každú vám predstavím pár vetami a podrobnejšie sa im povenujeme v ďalších videách

1) PRÍPRAVA NEHNUTEĽNOSTI A JEJ PRENÁJOM zahŕňa činnosti od profesionálnej inzercie, cez vyhľadanie a overenie nájomcu až po podpis zmluvy a odovzdanie nehnuteľnosti.

2) Druhá oblasť, MANAŽMENT NÁJOMCU znamená, že počas trvania doby nájmu sme MY hlavným komunikačným kanálom pre nájomcu. Či už stratí kľúče, prestane fungovať chladnička, alebo je potrebné vypracovať dodatok v zmluve. Samozrejmosťou je pravidelná fyzická kontrola nehnuteľnosti. Je dobre vedieť, čo sa Vám v byte deje.

3) Treťou oblasťou je ÚDRŽBA SAMOTNEJ NEHNUTEĽNOSTI. Prostredníctvom overených dodávateľov sú zabezpečené všetky potrebné opravy, údržba a rekonštrukcia ako bytov, tak aj domov. Podrobnejšie tieto oblasti rozoberieme v ďalších videách, ktoré nájdete na karte hore alebo v linku pod videom.

 

ABETAL REALITY poskytuje Správu investičných bytov už desiatkam klientom. Mnohým z nich spravujeme aj viacero nehnuteľností naraz. Zverte nám aj vy svoju investičnú nehnuteľnosť do starostlivosti a venujte sa naplno tomu čo vás baví. Nás baví starať sa o nehnuteľnosti. Ak máte otázky, napíšte nám ich do komentárov , pošlite e-mailom alebo rovno zvolajte. Ďakujeme Vám za pozornosť a veríme, že Vám naše video pomohlo zorientovať sa v tejto na Slovensku zatiaľ stále novej službe.

 

Pozrite si naše ďalšie viedá:

 

Príprava nehnuteľnosti aj jej prenájom https://youtu.be/R-2iXHVmmj4

Management nájomcu https://youtu.be/KoOxci2LmiQ

Údržba nehnuteľností https://www.youtube.com/watch?v=Pc_HxNi3HD0

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.