0904 403 222 info@abertal.sk

Realitný trh sa neustále vyvíja. V súčasnosti si všetci vážime svoje zdravie viac, ako kedykoľvek predtým. V zmysle hesla „ZOSTAŇ DOMA“ sme sa u nás, v Abertal reality rozhodli ku všetkým nehnuteľnostiam, ktoré máme aktuálne v ponuke, pridať video obhliadku. Klienti si tak môžu z pohodlia domova pozrieť ponúkané nehnuteľnosti, čím nielen spoločne ochránime naše zdravie, ale ušetríme klientom a aj nám čas a tým aj peniaze. V konečnom výsledku náš maklér absolvuje obhliadku už len so skutočným záujemcom.

ABERTAL REALITY youtube kanál vznikol aj s cieľom  podeliť sa o naše skúsenosti, triky a stratégie v oblasti predaja, prenájmu či starostlivosti o investičné nehnuteľnosti.

Každý z nás v živote skôr alebo neskôr rieši potrebu bývania. Na začiatku formou prenájmu, neskôr kúpou vlastného bytu a jeho financovania, prípadne časom sťahovanie sa do väčšej nehnuteľnosti. Napokon, mnohí z nás svoju vlastnú nehnuteľnosť často krát aj prenajímame. Našou ambíciou je byť pri vás po celý tento čas a stať sa tak TRVALÍM SPRIEVODCOM VÁŠHO REALITÉHO ŽIVOTA.

Postupne Vám ukážeme

  • ako pripraviť nehnuteľnosť na predaj, na čo nezabudnúť, ale aj čomu sa vyhnúť,
  • ako správne nafotiť nehnuteľnosť a kde inzerovať,
  • čo je dôležité pri prevode vlastníckeho práva,
  • pridáme nevyhnutné legislatívne informácie,
  • poukážeme, na čo nezabúdať pri prenájme,
  • naučíme vás, ako efektívne spravovať svoju vlastnú nehnuteľnosť, ktorú prenajímate
  • a mnohé ďalšie dôležité súvislosti.

Pretože nezabúdajme, že k dobrému rozhodnutiu  je potrebné aj

  • zladiť informácie o samotnej nehnuteľnosti či lokalite,
  • vedieť kam smerujete, a akú úlohu v tom hrá čas

Videoforma, ktorou sa s vami o naše skúsenosti podelíme, nám umožní si mnohé informácie nielen povedať, ale aj názorne predviesť.

Prihláste sa na odber našich ABRETAL REALITY videí a nenechajte si ujsť príležitosť, ktorá vám pomôže správne sa rozhodnúť v dôležitom kroku vášho realitného života.

https://www.youtube.com/channel/UCZP_jzkbDE40aynSrjA2B4g?sub_confirmation=1

Ak sa potrebujete len poradiť, alebo priamo pomôcť s predajom, prenájmom či správou vašej nehnuteľnosti, napíšte nám: info@abertal.sk  alebo jednoducho zavolajte: 0904 403 222.

Teším sa na ďalšie stretnutia s vami. Verím, že čoskoro už aj osobné :-) 

Ing. Pavol Polaček, CEO  ABERTAL REALITY s.r.o.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.